Filo Kiralama Haber
ResimLink - Resim Yükle

Ankara Sigorta, Milli Dayanışma Kampanyası’na 1.000.000 TL bağışta bulundu

Ankara Sigorta, Milli Dayanışma Kampanyası’na 1.000.000 TL bağışta bulundu
ResimLink - Resim Yükle

Koronavirüs salgının etkilerini azaltmak ve birlik ve beraberliğimizin gücünü ortaya koymak için Cumhurbaşkanı…

Koronavirüs salgının etkilerini azaltmak ve birlik ve beraberliğimizin gücünü ortaya koymak için Cumhurbaşkanı Sayın R. Tayyip Erdoğan’ın yedi aylık maaşını vererek başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na iş dünyasından büyük destek geliyor. Vatandaşların da kısa mesajlarla destek olduğu kampanya #BizBizeYeteriz mesajında buluşuyor. Kampanyaya katılan köklü şirketlerden biri de 1936 yılında kurulan sigorta şirketi, Ankara Sigorta. Şirket, Milli Dayanışma Kampanyası’na katılımını aşağıdaki mesajla duyurdu:

1936 yılından bu yana Türkiye’nin ve insanımızın güvende hissetmesi için var gücümüzle çalıştık. Koronavirüs salgınının ülkemizde yayıldığı ilk günden itibaren değerli çalışma arkadaşlarımızın sağlığı ve güvenliği için gereken tedbirleri aldık.

Mutluluğun sigortası Ankara Sigorta olarak; Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı tarafından başlatılmış olan ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderlik ettiği Milli Dayanışma Kampanyası’na 1 milyon TL ile destek veriyoruz.

Dayanışmanın gücü ve alınan tedbirler sayesinde millet olarak bu zorlu günleri aşacağımıza inancımız tam. Çünkü #BizBizeYeterizTürkiyem

ResimLink - Resim Yükle
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ