Filo Kiralama Haber
ResimLink - Resim Yükle

RS Servis’ten Mobil Dezenfeksiyon Hizmeti ile “Evde Kal” Desteği

RS Servis’ten Mobil Dezenfeksiyon Hizmeti ile “Evde Kal” Desteği
ResimLink - Resim Yükle

RS Servis, araç sahiplerinin evlerinden uzaklaşmadan araçlarının dezenfekte edilmesine olanak tanıyan ve İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya…

RS Servis, araç sahiplerinin evlerinden uzaklaşmadan araçlarının dezenfekte edilmesine olanak tanıyan ve İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya şehirlerinde başlattığı yeni mobil dezenfeksiyon hizmeti sayesinde, araç içinde yaşayan ve insan sağlığını tehdit eden milyarlarca virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşidi yüzde 99,9 oranında yok ediyor.  RS Servis Mini Onarım-Car Care Direktörü Murat Kundak ise yeni hizmet ile ilgili önemli açıklamalarda bulunurken, vatandaşların evde kalması adına da destek verdiklerine dikkat çekti.

Hali hazırda RS Servis’in car-care uygulamaları arasında yer alan ozonla dezenfeksiyon uygulaması, artık mobil olarak da verilebiliyor. Araç sahiplerinin ev ve işyerlerinden uzaklaşmadan, aracın bulunduğu yerde işlem yapılmasına olanak tanıyan mobil dezenfeksiyon hizmeti ile birlikte, araç içinde yaşayan ve insan sağlığını tehdit eden milyarlarca virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşidini yüzde 99,9 oranında yok ediliyor. 

Konu ile ilgili olarak RS Servis Mini Onarım-Car Care Direktörü Murat Kundak “Yakın zamanda tüm dünyayı ve ülkemizi tehdit eden koronavirüs salgınına karşı mobil dezenfeksiyon ve araç içi sterilizasyon hizmetini devreye aldık. Bu sayede müşterilerimizin sahip olduğu araçlar için, bu işlemi adreslerinde uygulayıp, evde kalmalarına destek olmak istiyoruz. Hem müşterilerimizi hem de sevdiklerini bu salgına karşı korumak görevimiz. Öte yandan değerli işortaklarımız ve sigorta şirketlerine bu hizmeti ücretsiz olarak vermekten keyif duyuyoruz” dedi. Üstelik Kundak, mobil dezenfeksiyonda aracın vale hizmetindeki gibi kullanılmadığı, aksine sabit bulunduğu yerde, özel kıyafetlerle, yine RS Servis tarafından sterilize edilmiş özel RS Servis aracıyla gelen ekip tarafından minimum temas ile dezenfekte edildiğini, vale hizmetindeki bulaş riskinin de ortadan kaldırıldığına ayrıca dikkat çekti.
 

ResimLink - Resim Yükle
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ